Anasayfa
 
Web Mail

TONYA YAPI 30 yılı aşkın süredir, dinamik ve atılımcı bir kurum olarak, inşaat sektöründe yer almış, özellikle endüstriyel yapılar, deniz yapıları ve sanat yapıları konusunda uzmanlaşmıştır.

 

TONYA YAPI olarak gerek resmi, gerekse özel sektör kuruluşlarına vermiş olduğumuz hizmetlerde; işlerin tekniğine uygun, kaliteli ve zamanında yapılmasında en az müşteri kadar titizlik göstermeyi prensip haline getirip, yapılan işlerde müşterinin memnuniyetini kazanmıştır.

 

TONYA YAPI'nın temel hareket noktası; proje ve uygulamalrını, işveren ve denetçi kurumlarla iş birliği içerisinde, en kaliteli biçimde ve zamanında tamamlamaktır.

 

TONYA YAPI, yüksek performansını, şartnamelere uygun tedarikçi ve taşeron seçimiyle birleştirerek güvenilir bir vizyon yaratmıştır.

 

TONYA YAPI, yaptığı işlerin insan ve çevre üzerindeki öneminin bilinci ve mühendislik bilimi ilkeleri ile hareket etmektedir. Müşteri memnuniyeti yanında çalışanlarının ve iş ortaklarının da sağlık, güvenlik ve mutluluğunu temel değerlerinden biri olarak kurumsallaştıran TONYA YAPI'nın tüm eserlerinde, iş ortamından doğan bu pozitif enerjinin yansımalarını görmek mümkündür.

 

TONYA YAPI, sektörde gelişmiş yönetim modelleri ile entegre olmuş bir şirket kültürü yaratarak, en son bilimsel araştırmaların değerlendirildiği ve uygulamaya alındığı bir ortamda faaliyet gösteren teknik kadrosu ile hızlı ve ekonomik çözümler gerçekleştirerek şirket değerini yükseltme hedefi ile çalışmaktadır.

 

"30 yılı aşkın tecrübe , bilgi birikimi ve güçlü ekibimizle; ağır sanayi, liman,köprü, viyadük, otoyol, hangar yapıları gibi bir çok esere imza atmakla büyük gurur duyuyoruz.

Bu başarının ardından tecrübe, deneyim, bilgi birikimi, güçlü teknik ekibin yanı sıra bir felsefe bulunmakta. Tonya Yapı olarak  "Doğruluk ve Kaliteden" asla ödün vermemekteyiz.

"Kalite ve Güven inşaa eder"

 

Ahmet SAĞLAM